AFACANLAR DÜNYASI | Çocuk Meslek Atölyeleri


BAYİLİK HAKKINDA

Afacanlar Dünyası çocuklara yönelik mesleki oyunlar oynanan oyun alanıdır. Sizler gibi Anne Baba olan Bizler çocuklarımıza; Hayaller kurabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, sorun çözebilecekleri, liderlik becerilerini geliştirebilecekleri bir dünya hayal ettik. Ve gerçekleştirdik :)

Çocuklar Afacanlar Dünyasın da oyun oynarken, anneler babalar rahatça kahve içip sohbet ediyorlar. Ve Kurduğumuz Kamera sisteminden çocuklarımızı izleyebiliyorlar.

Afacanlar Dünyası; hafta içleri okullara, sınıflara ve hafta sonlarıda bireysel olarak gelen afacanlarımıza hizmet vermektedir.

Hafta içi ortalama 250-300 (okul sezonunda) Hafta sonu 100-150 kişilik afacanımızı ağırlıyoruz. Her gittiğimiz İl de bu rakamları gerçekleştiriyoruz. Yeni anlaştığımız şehir’de Afacanlar Dünyası açılmadan sosyal medyada güçlü reklam çalışmalarına başlıyoruz ve gittiğimiz her şehrin çocukları tarafından tercih edilen Tek mekan oluyoruz. Hafta içi ağırladığımız okul gruplarından öğrenci başı 25 ₺,hafta sonu bireysel afacanlarımızdan 35 ₺ 2 saatlik oyun alanı için ücret alıyoruz. Kafe alanımızda kahvaltı, fast food, doğum günü kutlamaları, baby shower, diş buğdayı, anne altın günleri, sınıf toplantıları yapılmakta olup iyi bir kazanç da kafe bölümümüzden sağlanmaktadır. Afacanlar Dünyası materyalleri tamamen özel olarak çoçuklara göre dayanaklı malzelerden kendi atölyemizde üretilmektedir. Çocuk sağlığına zarar vermeyecek doğal boyalar kullanılmaktadır.

Afacanlar Dünyası karı yüksek eğlenceli bir işin kapılarını sizler için sonuna kadar açıyor. Afacanlar Dünyası için 300-350 metrekarelik bir alan gerekmektedir. Bulunacak dükkan düz ayak veya 2 katlı olabilir. Oyun alanı için 200 metrekarelik alan kullanılırken kafe alanı içinde 100-150 metrekare yeterli olacaktır. Her Geçen Gün Gelişen, Büyüyen ve Türkiye’nin Heryerine Dağılmaya Devam Eden Bir Çocuk Oyun Alanıdır. Her zaman Gerçekçi olan, Sahte Bayii Sayıları Vermeyen, Dürüstlük İlkesinden Vazgeçmeden Yürümeye Devam Ediyoruz. Her İstediğiniz de, Faaliyette olan Bütün Bayii’lerimizle İrtibata Geçebilirsiniz.

%100 Yerli Sermaye ile Üretilen, Bulunan İşyerlerinin Fiziksel Durumlarına göre Kullanılan Malzemeler Değişiklik Göstermektedir. Yerine Göre YTONG, Alçıpan Bölme, Alçı Kaplama ve Sağlığa Zarar Vermeyen Boyama Sistemiyle Atölyelerimizi Oluşturmaktayız.

Oyun alanımız anahtar teslim olarak 20-25 günlük bir sürede yapılacaktır. Yapım süresince tüm sosyal medyada ki reklam, kurumsal kimlik çalışmaları bu zaman zarfında yapılacaktır. Seçilen Personellerin eğitimi Uzman Oyun Terapistimiz tarafından verilecektir.

Yatırım için gerekli olan bütçe 165.000 ₺ Sözleşme ile birlikte %50  peşin olarak verilecek kalan ödeme ise iş tesliminden 1 ay sonra başlamak üzere 12 taksit ile rahat bir ödeme koşulu sağlanacaktır. Sözleşme süremiz 5 yıldır. Herhangi bir hizmet bedelimiz ve Royalty ücretimiz bulunmamaktadır.

Afacanlar Dünyasının Yapacakları;
-Oyun Alanının kurulumu tamamen Anahtar teslimi Afacanlar Dünyası tarafından yapılacaktır.
Yer Döşemesi (yumuşak zemin tatami minder)
10 Adet Atölye kurulumu,
Tüm Atölyeler için Kamera Sistemi,
Mesleki Kıyafetler,
İç ve dış materyaller,
Dış tabela,
Personel kıyafetleri,
Diz üstü Bilgisayar,
Başlangıç Fotoğraf Makinesi,
Fırın Atölyesi için Mini Fırın,
5+1 Ses Sistemi
2000 adet Broşür
2000 adet Afacan Sertifika
2000 adet Kartvizit

Siz Dükkanı Tutun Gerisi AFACANLAR DÜNYASIN’da :)
Not: Taklitlerimizden sakınınız. Piyasadaki Sahtekarlara karşı dikkatli olunuz ve mutlaka araştırınız.

Saygılarımızla Afacanlar Dünyası
Gülşah-Kadir NALCI

Afacanlar Dünyası her geçen gün gelişen ve büyümeye devam eden bir kuruluştur.

Adres: Uluönder Mh. Baksan Sanayi Sitesi 40.Blok No:7 Tepebaşı / Eskişehir


Mobil: 0532 643 20 44
E-mail: afacanlardunyasi26@gmail.com